Mustela.pl

wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatne próbki

60 lat badań w dermatologii


Zapoznałem / łam się z Regulaminem i akceptuję jego postanowienia. [Pełna treść regulaminu]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Laboratoires Expanscience Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żelazna 67/78 dla potrzeb niezbędnych do przekazywania bieżącej informacji związanych z serwisem http://stelatopia.pl/ oraz do celów marketingowych. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r., poz. 922) przysługuje Państwu prawo do wglądu, aktualizowania lub poprawiania swoich danych. Zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie można odwołać w każdej chwili kierując stosowne pisemne oświadczenie na adres Laboratoires Expanscience Polska sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej, wskazany podany podczas rejestracji w serwisie Stelatopia.pl, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2016 r., poz. 1030).

Pozostajemy do Twojej dyspozycji w sprawie wszelkich pytań. Aby skontaktować się z nami, skorzystaj z danych adresowych umieszczonych poniżej. Udzielimy odpowiedzi w możliwie najkrótszym czasie.

LABORATOIRES EXPANSCIENCE POLSKA SP. Z O.O.

Ul. Żelazna 67/78
00-871 Warszawa
Telefon:+48 22 403 41 52
e-mail: kontakt@expanscience.com

Dołącz do klubu Mustela